SV Phoenix ‘Club van de Week’

Hockeyclub SV Phoenix uit Zeist is benoemd tot Club van de Week en ontvangt daarom een eenmalige bijdrage van 5.000 euro van de VriendenLoterij. SV Phoenix gaat de bijdrage gebruiken om hun verbouwingsplannen te realiseren.

Clubs van de Week is door de VriendenLoterij in het leven geroepen om clubs, verenigingen en stichtingen in Nederland een steuntje in de rug te geven.

Niels Wintraaken, voorzitter sponsercommissie: "Afgelopen maand is er groen licht gegeven op de ambitieuze verbouwingsplannen van onze vereniging, waarbij we naast een deel van ons clubhuis ook een veld gaan vernieuwen. Dit doen we om onze faciliteiten te verbeteren en ook om verdere stappen te zetten om een nog duurzamere vereniging te worden. De bijdrage van de VriendenLoterij helpt zeer mee in de realisatie van deze plannen. Het is een mooi bewijs voor onze leden dat laat zien dat we goed bezig zijn."   

Foto: SV Phoenix ontvangt 5.000 euro als VriendenLoterij Club van de Week  | Fotograaf: Bastiaan van Musscher